SALA ZABAW

Sala zabaw dla dzieci ze specjalną strefą konstruktora

Planeta Kreacji to sala zabaw inne niż wszystkie!

W naszej przestrzeni znajdziecie tysiące klocków o różnej wielkości, kształcie i strukturze: klocki LEGO®, LEGO® DUPLO, magnetyczne, drewniane, piankowe, konstrukcyjne i wiele innych.

Stawiamy na zabawę kreatywną, która sprawia, że dzieci nie tylko wychodzą od nas w wyśmienitych humorach, ale rozwijają umiejętności społeczne i współpracy. Podczas zabawy z klockami uczą się liczenia, chwytania, rzucania. Klocki to również rozwój motoryki małej, rozwój wyobraźni przestrzennej i trening koncentracji i cierpliwości. To wszystko podczas wesołej zabawy – wtedy kiedy nawet przez chwilę nie czują, że się uczą! Dajemy Wam więc do dyspozycji przestrzeń wymarzoną, która łączy w sobie rozrywkę, przyjemność oraz przestrzeń do rozwijania wyobraźni!

Nasza Sala Zabaw to również przestrzeń dla edukacji – znajdziecie tu ofertę innowacyjnych zajęć dodatkowych dla dzieci już od pierwszego roku życia.

Godziny otwarcia

cennik

SPECJALNE WYTYCZNE – od 6 VI 2021 otwieramy salę zabaw. Zgodnie w wytycznymi GIS wprowadziliśmy kilka zmian w działaniu naszego lokalu.

Dowiedz się więcej.