ANGIELSKI metodą WattsEnglish ZAJĘCIA STACJONARNE

Nasza metoda jest skuteczna a jednocześnie przyjazna – dzieci ją uwielbiają! Dzieci są nieustannie angażowane w różne zadania – słuchają, reagują i mówią! Starannie przygotowane plany lekcji wykorzystują unikalne narzędzia: CD i DVD z native-speakerem, pacynkę Maggie, karty do prezentacji słownictwa, gry i zabawy językowe, interaktywny podręcznik dla dzieci, księgę piosenek, na lekcji i w domu dzieci oglądają historyjki na firmowym DVD, żeby mieć nieustanny kontakt z rodowitym Brytyjczykiem i utrwalać materiał z lekcji. Oferujemy zrozumiały i wysoko motywujący system do nauki języka angielskiego zadania są przygotowane w konkretnych przedziałach wiekowych, efektywna nauka poprzez 100% aktywnego uczestnictwa w lekcji, kontynuacja programu i metody od przedszkola do szkoły podstawowej.

ANGIELSKI metodą WattsEnglish ZAJĘCIA Online

Zajęcia z trenerem językowym: 2 x tydz. po 30 min na platformie ZOOM

  • stały dostęp do platformy pełnej gier i zabaw językowych, utrwalających poznane słownictwo.
  • możliwość udziału w zajęciach z każdego miejsca w Polsce i na świecie!!! Możecie brać udział w zajęciach będąc na działce, plaży lub w górach – wystarczy Wam telefon, komputer i dostęp do Internetu!

Każda lekcja to spotkanie w grupie rówieśniczej (max. 10 os. w grupie) pod okiem doświadczonego trenera językowego. Będziemy uczyć się nie tylko praktycznego wykorzystywania języka (słownictwa i zwrotów), ale również nawiązywać i budować relacje w grupie oraz po prostu dobrze się bawić!

Lekcje wzbogacone się różnorodnymi aplikacjami mobilnymi, muzyką i video WOW!English, stałym dostępem do platformy online pełnej interaktywnych gier i zabaw językowych, które pozwolą utrwalić poznane słownictwo.
Dzieci będą mogły w angażujący sposób powtarzać zdobytą wiedzę i poszerzać świadomość kulturową.