SCRAPBOOKING - warsztaty rozwojowe dla kobiet

Scrapbooking to technika ozdabiania kartek okolicznościowych, pudełek, albumów ze zdjęciami, notesów i innych przedmiotów użytkowych za pomocą kolorowych papierów, wzorów, stempli, gotowych kształtów i szablonów, tasiemek, koronek, gazet, guzików i wielu innych materiałów. Warsztaty będą okazją do zapoznania się z zasadami kompozycji, sposobami mocowania, klejenia czy też możliwościami użycia różnorodnych materiałów dekoracyjnych i pomysłów na ich wykorzystanie.

Podczas warsztatów poza pracą artystyczną tworzenia waszych scrapbookingowych dzieł chcemy stworzyć przyjazną kobiecą przestrzeń, w której będziecie  mogły porozmawiać, wypić kawę i zainspirować się wzajemnie!

Zajęcia będą odbywały się średnio 2x w miesiącu w piątki (każde zajęcia będzie zapowiadało wydarzenie na facebooku) i będą trwały ok. 1,5 do 2h.

Zajęcia poprowadzi: Monika Krośnicka – Ruszkowska: arteterapeutka, artystka, pedagog i kreatywna dusza, która wnosi niesamowicie ciepłą atmosferę na każde zajęcia, jakie prowadzi.

Współprowadzenie: Magdalena Kowalczyk: pedagog, andragog, coach, współwłaścicielka Planety Kreacji zafascynowana zwiększaniem potencjału przede wszystkim kobiet i sportowców.